“Нафтогаз України” активізував перевірки фінансово-господарчої діяльності дочірніх підприємств

НАК “Нафтогаз України” активізувала заходи, спрямовані на запобігання зловживань посадових осіб Компанії, товариств та підприємств, що знаходяться в її корпоративному управлінні. Працівниками Департаменту з питань безпеки, контрольно-ревізійною службою та внутрішнім аудитом Компанії проводиться перевірка фінансово-господарчої діяльності окремих дочірніх підприємств на предмет виявлення незаконного використання грошових коштів керівництвом цих підприємств.


Під час перевірки виявлені окремі факти нецільового використання грошових коштів та закупівлі товарно-матеріальних цінностей за високими цінами, що спричинило Компанії значних матеріальних збитків. Окремі матеріали перевірки надіслані до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України для розгляду та прийняття заходів у відповідності з чинним законодавством.


Так, у травні 2005 року працівниками Департаменту з питань безпеки Компанії перевірені факти щодо затримання виплати заробітної плати працівникам ДП“Нафтогазбезпека” НАК “Нафтогаз України”, нецільового використання коштів, зловживання службовим становищем з метою агітації за провладного кандидата в Президенти України.


Новим керівником ДП “Нафтогазбезпека” НАК “Нафтогаз України у червні 2005 року надіслано лист на адресу прокурора Кіровоградської області з проханням прийняти рішення щодо законності взаємовідносин дочірнього підприємства з ПП“Фінансова продуктивність”, м. Кіровоград, ПП “Омега центр” м. Кіровоград, що призвели до необґрунтованого створення кредиторської заборгованості в сумі 10,8 млн. грн. в період з серпня по грудень 2004 року.


За результатами перевірок правоохоронними органами порушено кримінальні справи, ведеться слідство.

Інші новини