"Нафтогаз України" допоможе у вирішенні соціальних проблем Щолкіно

НАК “Нафтогаз України” докладе всіх можливих зусиль для працевлаштування максимальної кількості мешканців міста Щолкіно у Ленінському районі Автономної Республіки Крим. Відповідних заходів Компанією буде вжито на виконання доручень Президента України. Леонід Кучма має намір відвідати Щолкіно у травні поточного року.

На даний час відповідними структурними підрозділами “Нафтогазу України” вивчається соціальна структура населення міста з метою оптимізації його подальшого розподілу.

Частина мешканців Щолкіно буде залучена до будівельних робіт по спорудженню газопроводу Щолкіно-Леніно. Крім того, план спеціальних заходів із працевлаштування розробляється і ДАТ “Чорноморнафтогаз”, що входить до складу Компанії і розробляє Семенівське нафтове та Східно-Казантипське газове родовища на шельфі Азовського моря поблизу міста.

9 квітня “Чорноморнафтогазом” в рамках партнерських стосунків з райдержадміністрацією підписана угода про соціально-економічний розвиток Ленінського району. Загалом підприємство планує видобувати в Ленінському районі біля 40% загальної кількості вуглеводнів.

За різними оцінками, у Щолкіно, розташованому на узбережжі Азовського моря, мешкає від 6 до 9 тис. чоловік. Більша частина жителів міста працює у різних регіонах України та Росії. Проблема зайнятості населення колишнього міста атомників набула особливої гостроти після припинення будівництва Кримської АЕС. З цієї ж причини місто не опалюється, а його комунікації повністю вийшли з ладу.
 

Інші новини