“Нафтогаз України” газифікував Марійський духовний центр у с. Зарваниця на Тернопільщині

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” завершила роботу з газифікації Марійського духовного центру в с. Зарваниця Теребовлянського р-ну Тернопільської області – однієї з 15 найвизначніших святинь католицького світу, пов’язаних з об’явленням Діви Марії. Урочиста подача газу до центру відбулася 28 серпня.


Газифікація Марійського духовного центру стала можливою завдяки спорудженню газопроводу Денисів-Надрічне-Зарваниця загальною довжиною 45,02 км, будівництво якого завершилося 18 серпня 2005 року завдяки виділенню НАК “Нафтогаз України” 4,5 млн. грн. Крім Марійського духовного центру, газ з нового газопроводу отримають мешканці ще 14 сіл Теребовлянського району Тернопільської області.


Довідка: Спорудження газопроводу Денисів-Надрічне-Зарваниця було розпочато в грудні 2002 року за проектом проектно-конструкторського відділу ВАТ “Тернопільгаз” та інституту “Тернобуд”. Підрядником з виконання робіт є будівельно-монтажна дільниця ВАТ “Тернопільгаз”. Протягом 2002-2003 років за кошти державних капітальних вкладень, а також коштів населення та ВАТ “Тернопільгаз” було збудовано 5,1 км газопроводу. Завдяки фінансуванню НАК “Нафтогаз України” в сумі 4,5 млн. грн. у травні 2005 року будівництво газопроводу було відновлено. Загальний обсяг вкладених у будівництво газопроводу Денисів-Надрічне-Зарваниця коштів склав 5,8 млн.грн.


Прес-центр НАК “Нафтогаз України"

Інші новини