"Нафтогаз України" і PGNiG будуть співробітничати у відновленні Іраку

У ході переговорів НАК «Нафтогаз України» і польської нафтогазової компанії PGNiG (Polskie Gornictwo Naftowe I Gazownictwo S.A.), які пройшли вчора у Варшаві, сторони досягли домовленості про спільну участь у відновлювальних роботах в зоні польського сектора відповідальності Іраку.


До складу української делегації, що відвідала Варшаву з одноденним візитом, входили заступники голови правління «Нафтогазу України» Ігор Воронін і Костянтин Фролов. Польську сторону на переговорах представляли голова правління PGNiG Марек Косовський, його заступники Франтішек Крок і Мечислав Якель.


Польська компанія буде рекомендувати «Нафтогаз України» для виконання підрядних робіт, в яких генеральним підрядником буде виступати PGNiG. Польська і українська компанії будуть брати участь в проектах на рівноправних і партнерських засадах. Передбачається, що основний об'єм спільних підрядів припадатиме на енергетику і включить в себе оцінку стану нафтової і газової інфраструктури Іраку, відновлення газо- і нафтопроводів, потужностей зі зберігання і перевалки нафти.


Практична співпраця в Іраку може початися вже в кінці поточного року, коли почнуться роботи по відновленню цієї країни.


Довідка: Загальна площа польського сектора в Іраку становить 80 тис. кв. км. У нього входять міста Карбала, Вавілон, Наджаф і околиці, провінція Васит на південний схід від Багдада. Українська бригада в складі 1800 чоловік забезпечує безпеку в польському секторі відповідальності в іракській провінції Васит.

Інші новини