"Нафтогаз України" і PGNiG намітили пріоритетні напрямки співробітництва в газовій сфері

«Нафтогаз України» і польська нафтогазова компанія PGNiG (Polskie Gornictwo Naftowe I Gazownictwo S.A.) учора в Варшаві узгодили пріоритетні напрямки співробітництва в газовій галузі. Основними напрямами спільної роботи визначені:
  • Активізація використання польською стороною українських підземних сховищ газу, що дозволить збільшувати поставки в східні регіони Польщі в зимовий період;
  • Реконструкція українською стороною компресорної станції Комарна для збільшення потужності на польському напрямі з метою компенсації пікових навантажень в газорозподільчій мережі Польщі в зимовий період;
  • Участь «Нафтогазу України» в капіталі польських газорозподільних підприємств;
  • Співробітництво у забезпеченні поставок газу і проведенні своєчасних розрахунків підприємствами хімічної промисловості Республіки Польща.
У переговорах з української сторони брали участь заступники голови правління «Нафтогаза України» Ігор Воронін і Костянтин Фролов; з польської - голова правління PGNiG Марек Косовський, його заступники Франтішек Крок і Мечислав Якель.


«Активізація нашої спільної роботи допоможе вирішити такі актуальні для польської сторони питання як маневрування потоками газу в періоди пікових навантажень, - відзначив заступник голови правління «Нафтогазу України» Ігор Воронін. - Наша компанія виграє за рахунок зростання об'єму послуг, що надаються польській стороні».
 

Інші новини