«Нафтогаз України» і PGNiG підписали меморандум про створення спільного підприємства

Учора в Варшаві національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» і польська державна компанія Polskie Gornictwo Naftowe I Gazownictwo S.A. (PGNiG) підписали меморандум про створення спільного підприємства. Документ підписали Голова правління «Нафтогазу» Юрій Бойко і Голова правління PGNiG Марек Коссовський.

Основним завданням спільного підприємства, яке буде створене до кінця 2003 року, стане участь у програмах відновлення Іраку. Передбачається, що роботи будуть вестися на території польського сектору відповідальності, площа якого складає близько 80 тис. км.

Загальний обсяг спільних підрядів припаде на енергетику і включить в себе оцінку стану нафтової і газової інфраструктури Іраку, відновлення газо- і нафтопроводів, потужностей по зберіганню і перевалці нафти. Польська і українська компанія будуть брати участь в СП на рівноправних і партнерських умовах.

Практичні роботи в Іраці можуть розпочатися вже на початку наступного року. 18 жовтня Палата представників і сенат Конгресу США виділили на відновлення Іраку 20.3 млрд. доларів.

Інші новини