“Нафтогаз України” накопичив достатній запас природного газу для забезпечення споживачів України у зимовий період

НАК “Нафтогаз України” у 2004 році достроково накопичив у підземних сховищах газу (ПСГ) достатній для забезпечення газопостачання всіх платоспроможних споживачів у зимній період обсяг блакитного палива.

Станом на 31 серпня в українських ПСГ накопичено 24,5 млрд. м3 природного газу у порівнянні із близько 20 млрд. м3 2003 року. При цьому безпосередньо НАК “Нафтогаз України” належить 14 млрд. м3, що на 2,9 млрд. більше за минулорічний рівень. Цього обсягу природного газу вистачить для повного забезпечення платоспроможного попиту всіх галузей української економіки та безперебійного постачання газу населенню та комунальним споживачам протягом усього опалювального сезону 2004/05 рр.

Компанія продовжує накопичувати природний газ для компенсації пікових періодів споживання блакитного палива у зимовий період. Закачка газу до ПСГ провадитиметься до 15 жовтня.

“Нафтогаз України” вже третій рік поспіль формує запас природного газу, достатній для виконання всіх завдань, поставлених перед Компанією – повного задоволення потреб внутрішнього ринку, виконання транзитних угод та власних експортних контрактів.

Інші новини