"Нафтогаз України" оголосив переможця тендеру на розробку фірмового стилю своїх АЗС

Сьогодні було підбито підсумки відкритого тендера з вибору розробника фірмового стилю рекламно-інформаційного оформлення мережі АЗС, оголошеного 9 квітня виробничо-збутовим підприємством “Нафтогаз” (дочірня компанія НАК “Нафтогаз України”).

Основними вимогами до учасників тендеру були досвід співробітництва з провідними нафтовими компаніями України та Росії, масштабного макетування АЗС, створення 3-вимірних ескізних проектів.

Переможцем обрано ТОВ “Нафта Сервіс-Україна”. В тендері також брали участь ТОВ “Вектор”, група компаній “Велтон-Строй-Інвест”, “Легіт-ІБТС” (група компаній “Система”).

ТОВ “Нафта Сервіс-Україна” є генеральним підрядником компанії ТНК-Україна з реконструкції мережі АЗС, що працюють під брендом ТНК.

Довідка: Станом на 21 квітня мережа фірмових АЗС “Нафтогазу України” налічує 73 станції у різних регіонах України.

Через мережу фірмових АЗС реалізуються моторні палива виробництва Шебелинського ГПЗ, що є основним переробним підприємством у структурі Компанії. Завод виробляє високооктанові бензини А-92, А-95 та А-98 за технологією та на обладнанні американської компанії UOP і не застосовує в процесі їх виробництва добавки та присадки, що містять свинець.

Голова правління “Нафтогазу України” Юрій Бойко оприлюднив наміри Компанії створити власну мережу фірмових АЗС у вересні 2002 року. Відкриття перших автозаправних станції у Київській області та Києві відбулося вже в листопаді минулого року.

Інші новини