“Нафтогаз України” переходить на конкурсну систему закупівлі матеріально - технічних ресурсів

Рішенням Правління НАК “Нафтогаз України” у Компанії створена Конкурсна комісія з визначення постачальників матеріально-технічних ресурсів. До функцій комісії належить проведення відповідних конкурсів, визначення постачальників матеріально-технічних ресурсів для Компанії та її дочірніх підприємств. Раніше підбором постачальників займалися безпосередньо підрозділи “Нафтогазу”.

Оператором із закупівлі та розрахунків за матеріально-технічні ресурси визначена спеціалізована Дочірня компанія “Укрнафтогазкомплект”. Оплата продукції проводитиметься виключно у грошовій формі. Раніше оплата за матеріально-технічні цінності часткового проводилася ресурсами газу. Цю практику було припинено з липня, коли “Нафтогаз України” здійснив перехід на поставку газу виключно за прямими договорами.

За новою системою закупівель дочірні компанії “Нафтогазу” будуть замовляти матеріально-технічні ресурси виключно через процедуру конкурсів. Конкурсний відбір постачальників дозволить суттєво скоротити витрати на закупівлю матеріально-технічних ресурсів, одночасно забезпечивши жорсткий контроль за якістю продукції та дотриманням термінів її поставки.

“Завдяки новому механізму закупівель ми зробимо Компанію прозорішою та підсилимо її вертикальну інтеграцію, – сказав голова правління “Нафтогазу України” Юрій Бойко. – Правління поставило завдання звести всі закупівлі разом, перевести все на грошові форми розрахунків і прорахувати їх економіку”.

Інші новини