“Нафтогаз України” підвищив надійність газопостачання м. Чернігів

29 жовтня за участю Президента України Леоніда Кучми та Голови правління НАК “Нафтогаз України” Юрія Бойка відбулася урочиста церемонія на честь завершення будівництва об’єктів третьої нитки газопроводу-відводу до м. Чернігів. Введено в експлуатацію газорозподільну станцію №3 (ГРС-3), що має продуктивність 190 тис. куб. м/годину. Закінчення будівництва трубопроводу та ГРС-3 значно покращить надійність забезпечення природним газом мешканців Чернігова та прилеглих населених пунктів.

Перший пусковий комплекс – лінійну частину газопроводу довжиною 21,9 км було введено в експлуатацію у жовтні 2003 року, другий пусковий комплекс довжиною 15,3 км – у вересні 2004 року. Загальна вартість будівництва газопроводу, ГРС-3 та прилеглої до нього інфраструктури перевищила 60 млн. гривень. Фінансування будівництва здійснено із залученням коштів Компанії та бюджетних коштів.

Рішення добудувати газопровід-відвід було прийнято Компанією на виконання доручення Президента України для підвищення надійності газопостачання Чернігова та регіону. Новий газопровід та ГРС-3 замінять застарілу ГРС-1 м. Чернігова, що експлуатується з 1956 року.

“Забезпечення надійності газопостачання українців є одним з основних завдань “Нафтогазу України” з часів його створення у 1998 році, - відзначив керівник Компанії Юрій Бойко. Введення в експлуатацію нового газопроводу та ГРС у Чернігові, як і десятків інших об’єктів протягом поточного року засвідчило те, що “Нафтогаз” успішно виконує взяті на себе зобов’язання”.

Інші новини