“Нафтогаз України” покращив виробничі показники

За підсумками першого півріччя поточного року, національна акціонерна компанія (НАК) “Нафтогаз України” покращила виробничі показники з усіх основних видів своєї діяльності.

Видобуток газу та нафти у січні-листопаді збільшився на 3.1% та 7.7% відповідно. Продовжують нарощуватися темпи буріння, в тому числі пошуково-розвідувального – на 7.8%. Транспортування газу у січні-червні поточного року збільшилося на 3.1%, транзит нафти – на 0.4%.

Рівень оплати українськими споживачами поставленого через дочірню компанію “Газ України” природного газу зріс на 14.5%. Відповідно заборгованість порівняно з аналогічним періодом 2003 року зменшилася на 52.4% з 1.51 млрд. до 718.9 млн. гривень.

Компанія другий рік поспіль своєчасно та у повному обсязі розраховується з державним бюджетом України і за підсумками першого півріччя сплатила 109.1% від нарахованого, що на 8.1% більше за січень-червень минулого року. Станом на 1 липня 2004 року підприємства НАК “Нафтогаз України” не мали заборгованості з виплати заробітної плати.

Інші новини