"Нафтогаз України" поставив першу партію дизпалива в Київську область

Сьогодні на нафтобазу «Каліновка» (Васильківський р-н Київської області) надійшла перша партія дизельного пального виробництва Шебелинського ГПЗ. Відповідно до доручення уряду і наказу голови правління «Нафтогазу України» Юрія Бойка, пальне буде передане сільгоспвиробникам Київської області по ціні 1700 гривень за тонну. Обсяг поставки становить 700 тонн.

Поставки здійснюються у відповідності із заявками, зібраними обласною державною адміністрацією Київської області, що взяла на себе основний об'єм роботи по складанню списків реальних сільгоспвиробників і розподілу серед них пального.

«Ми вдячні Київській адміністрації, що виступила з ініціативою цієї поставки і взяла на себе роботу по збору заявок сільгоспвиробників», - сказав на церемонії передачі пального генеральний директор ДК «Укргазвидобування» Євген Бакулін.

Крім Київської області, дизельне паливо ДК «Укргазвидобування» постачається сільгоспвиробникам Харківської і Полтавської областей по заявках обласних і районних державних адміністрацій.
 

Інші новини