“Нафтогаз України” провів презентацію нафтогазових підприємств для членів пакистанської делегації

Сьогодні НАК «Нафтогаз України» провів презентацію українського нафтогазового комплексу та суміжних підприємств для Федерального міністра нафти і природних ресурсів Республіки Пакистан Ноуаріза Шакур Хана та керуючого директора компанії Oil & Gas Development Company Наджама Кемаля Хайдера.

Представникам пакистанської сторони була представлена інформація стосовно основних напрямків діяльності та міжнародних проектів “Нафтогазу України”. На прохання членів пакистанської делегації відбулися окремі презентації можливостей компанії у галузі розвідки та видобутку нафти і газу (“Укргазвидобування”); транспортування природного газу та використання підземних сховищ (“Укртрансгаз”); та транспортування нафти (“Укртранснафта”).

Крім того, свої можливості презентували сумське НВО ім. Фрунзе – провідний виробник компресорної техніки, що використовується при транспортуванні нафти і газу та Харцизький трубний завод – основний український виробник труб великого діаметру.

НАК “Нафтогаз України” розраховує, що серія проведених презентацій та візит пакистанської делегації в цілому сприятиме активізації співробітництва у нафтогазовій галузі між Україною та Пакистаном.

Найперспективнішим проектом, до якого можуть бути залучені українські підрядні організації, є проект будівництва газопроводу Туркменістан-Афганістан-Пакистан (Трансафганський газопровід) вартість якого за попередніми оцінками дорівнюватиме 3-4 мільярдам доларів.

Серед інших перспективних напрямків співпраці можна виділити створення спільних підприємств у галузі проектування, будівництва та обслуговування нафто- та газопроводів; підготовку кваліфікованого персоналу; переоснащення частини енергетичних та промислових об’єктів Пакистану під використання природного газу.

“Реалізація проектів, які ми обговорили з пакистанськими колегами, відкриє перед Україною принципово нові можливості в регіоні, – підкреслив голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Бойко. – Мова йде не лише про можливості поставок машинобудівної чи трубної продукції, а й про участь у видобутку природного газу”.

Інші новини