“Нафтогаз України" проводить конференцію «Майбутнє газотранспортної системи України у контексті лібералізації газового ринку ЄС»

З 3 по 4 червня 2005 року в м. Києві з нагоди офіційного візиту до України Генерального Директора з питань транспорту та енергетики Європейської Комісії п.Франсуа Ламур‘є відбудеться Міжнародна конференція ”Майбутнє газотранспортної системи України у контексті лібералізації газового ринку ЄС”.

Організаторами конференції є НАК «Нафтогаз України» та представництво Європейської Комісії, за сприяння Київського технічного секретаріату INOGATE. В ході роботи конференції відбудеться обговорення питань безпеки постачання газу, лібералізації газового ринку ЄС та стратегії НАК “Нафтогаз України” щодо розбудови газотранспортної системи України. Окрім цього, учасники конференції відвідають Східно-Європейський Регіональний Метрологічний центр у м. Боярка, Київської області (4 червня 2005 року).

Головна мета Конференції - привернути увагу до можливостей України як ключової транзитної країни Європи, ознайомити учасників Конференції з напрямками реформування газової промисловості України, інвестиційним кліматом, досягненнями та перспективами розвитку газової галузі України у контексті впровадження Газової Директиви ЄС.

Інші новини