"Нафтогаз України" шукає розробника фірмового стилю своїх АЗС

Виробничо-збутове підприємство “Нафтогаз” (дочірня компанія НАК “Нафтогаз України”) оголосило відкритий тендер по розробці фірмового стилю рекламно-інформаційного оформлення мережі АЗС. Заявки до участі у тендері приймаються до 16 години 16 квітня поточного року.

Основними вимогами до учасників тендеру є досвід співробітництва з провідними нафтовими компаніями України та Росії, масштабного макетування АЗС, створення 3-вимірних ескізних проектів.

Учасники також мають надати пропозиції щодо часткового фінансування проекту та підтверджені дані стосовно кількості робіт з розробки рекламно-інформаційного оздоблення АЗС.

Довідка: Станом на початок квітня мережа фірмових АЗС “Нафтогазу України” налічувала 44 станції у Києві, Вінниці, Сумах, Миколаєві, Кіровограді, Івано-Франківську, Київській, Черкаській, Рівненській, Миколаївській та Херсонській областях.

За договором комісії з ВЗП “Нафтогаз” у Києві та Київській області працюють “Слов”янська нафта”, ТОВ “Авакс”, ТОВ “Восток”; у Херсонській обл. – ТОВ “Нафтотрейдер”, у Івано-Франківській обл.. – СП “Тірос-Петроль”, у Миколаєві та Миколаївській обл. – ТОВ “Нафтотранспорт”, у Рівненьскій обл. – ТОВ “Журавлина”, у Кіровограді – ТОВ “Центр-Нафта”. ТОВ “Авітел” реалізує паливо на фірмових АЗС “Нафтогазу” на 9 заправках у Сумах, Умані та Вінниці.

Через мережу фірмових АЗС реалізуються моторні палива виробництва Шебелинського ГПЗ, що є основним переробним підприємством у структурі Компанії. Завод виробляє високооктанові бензини А-92, А-95 та А-98 за технологією та на обладнанні американської компанії UOP і не застосовує в процесі їх виробництва добавки та присадки, що містять свинець.

Голова правління “Нафтогазу України” Юрій Бойко оприлюднив наміри Компанії створити власну мережу фірмових АЗС у вересні 2002 року. Відкриття перших автозаправних станції у Київській області та Києві відбулося вже в листопаді минулого року.
 

Інші новини