"Нафтогаз України" створив достатні запаси газу в підземних газосховищах

В серпні поточного року НАК “Нафтогаз України” значно активізувала закачку газу до підземних газосховищ.

Протягом весняно-літнього періоду “Нафтогазу України” вдалося накопичити резерви газу, яких вистачить для повного забезпечення платоспроможного попиту всіх галузей української економіки та безперебійного постачання газу населенню та комунальним споживачам. Станом на 20.08.2003 року, в українських ПСГ накопичено близько 20 млрд. куб. м. газу, 15 з яких належать Україні.

До початку опалювального сезону запаси газу в підземних сховищах планується збільшити до 25 млрд., а власні запаси “Нафтогазу України” довести до 15 млрд. куб. м.

“Накопичених запасів газу вистачить для виконання всіх завдань, поставлених перед Компанією – повного задоволення потреб внутрішнього ринку, виконання транзитних угод та власних експортних контрактів”, - відзначив голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Бойко.

Довідка: Станом на 15 квітня поточного року внаслідок понадлімітного відбору газу підприємствами комунальної теплоенергетики та енергогенеруючими компаніями, запаси газу в ПСГ скоротилися до рекордно низького рівня – біля 7 млрд. куб. м. Відновити резерв газу вдалося за рахунок активізації діяльності Компанії на зовнішніх ринках.

Інші новини