«Нафтогаз України» та PGNiG підписали меморандум про будівництво газопроводу Устилуг-Хрубешув

Учора у Кракові НАК «Нафтогаз України» і Polskie Gornictwo Naftowe I Gazownictwo S.A. (PGNiG) провели переговори по розширенню двосторонньої співпраці. Сторони підписали меморандум про будівництво газопроводу Устилуг-Хрубешув з метою газифікації східних районів Республіки Польща. Підписи під меморандумом поставили заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Ігор Воронін і віце-президент компанії PGNiG Францишек Крок.

Домовленість про будівництво газопроводу Устилуг-Хрубешув було досягнуто у ході переговорів голови правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Бойка і голови правління PGNiG Марека Коссовського 5 квітня у Києві.

У ході переговорів сторони торкнулися інших питань двосторонньої співпраці. Ігор Воронін проінформував польську сторону про зацікавленість НАК «Нафтогаз України» в спільній розвідці і видобутку запасів газу на території Республіки Польща. Францишек Крок відмітив, що Польща володіє значними нерозвіданими запасами газу.

Сторони торкнулися ситуації в Іраку і відмітили її значне ускладнення останнім часом, що примушує переглянути раніше намічені терміни початку робіт з відновлення інфраструктури цієї країни в рамках спільного підприємства «Нафтогазу України» і PGNiG. У той же час, потенціал СП може бути розширений на інші країни регіону, в тому числі Саудівську Аравію і Катар.

Пан Крок також висловив свою вдячність «Нафтогазу України» за оперативні і надійні поставки природного газу в Польщу в період скорочення подачі газу з території Республіки Білорусь в лютому поточного року. Сторони також обговорили питання розширення пропускної спроможності польських газових систем.
 

Інші новини