"Нафтогаз України" ухвалив рішення щодо працевлаштування мешканців Щолкіно

На виконання окремого доручення Президента України, “Нафтогаз України” спільно з Міністерством праці та соціальної політики підготував пропозиції стосовно працевлаштування в нафтогазовому комплексі 500 мешканців Щолкіно.

НАК “Нафтогаз України” рекомендувала підприємствам, що входять у структуру Компанії та мають виробничі підрозділи на території АР Крим, сприяти Ленінському районному центру зайнятості у працевлаштуванні мешканців Щолкіно.

План спеціальних заходів із працевлаштування вже розроблено ДАТ “Чорноморнафтогаз”, що входить до складу Компанії і розробляє Семенівське нафтове та Східно-Казантипське газове родовища на шельфі Азовського моря поблизу міста.

Заходи перспективного розвитку “Чорноморнафтогазу” у Східно-Кримському регіоні передбачають будівництво та введення в експлуатацію Фонтанівського газоконденсатного родовища, Акташського нафтового родовища, Північно-Булганакського, Північно-Керченського та Північно-Казантипського газових родовищ.

В ході проведення цих робіт “Чорноморнафтогаз” має намір збільшити штат працівників Східно-Кримського нафтогазового управління на 200 чоловік з урахуванням можливості працевлаштування мешканців Щолкіно. Зокрема, в поточному році планується додатково взяти на роботу 84 співробітника (з них 68 робочих та 16 інженерно-технічних працівників), майбутнього року – 93 (відповідно 72 та 21).

Інші дочірні та структурні підрозділи НАК “Нафтогаз Україна” підготують свої пропозиції до кінця квітня.

Зокрема, частина мешканців Щолкіно буде залучена до будівельних робіт по спорудженню газопроводу Леніно-Щолкіно, що ведуться ДК “Укртрансгаз”.

Інші новини