“Нафтогаз України” відкрив першу АЗС фірмової мережі “Нафтогаз-Екоіл” у Львові

В рамках спільного проекту створення в Україні фірмової мережі під брендом “Нафтогаз-Екоіл” 27 лютого у селі Підбірці Львівської області Голова правління НАК “Нафтогаз України” Юрій Бойко офіційно відкрив 123-тю автозаправну станцію Компанії. Нова АЗС розташована на 540 км траси Київ-Чоп поблизу Львову.

«Нафтогаз України» спільно з нафтовою компанією «Екоіл» приступили до реалізації спільного проекту по створенню в Україні фірмової мережі АЗС під брендом «Нафтогаз-Экоіл» восени минулого року. 15 жовтня у Києві було офіційно відкрито першу автозаправну станцію мережі «Нафтогаз-Экоіл» на проспекті Перемоги.

Конкурентною перевагою АЗС, що беруть участь у джоберській програмі “Нафтогазу України” є коректна та виважена цінова політика, а також реалізація високоякісного пального Шебелинського ГПЗ, що входить до структури Компанії.

“Нафтогаз України” постійно розширює фірмову мережу власних автозаправних станцій. На сьогоднішній день роздрібна програма налічує 123 заправки в Київській, Полтавській, Чернівецькій, Кіровоградській, Житомирській, Львівській, Закарпатській, Волинській, Харківській, Сумській, Дніпропетровській та Херсонській областях. В поточному році, окрім зазначених регіонів, планується вийти на ринок пального АР Крим. В Компанії вважають розвиток фірмової мережі АЗС одним зі стратегічних завдань у 2004 році.

Довідка: Спільний проект «Нафтогаз-Экоіл» представлено на ринку паливно-мастильних матеріалів традиційно високоякісними нафтопродуктами виробництва Шебелинського ГПЗ, який входить до складу дочірньої компанії «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України», і повним спектром послуг європейського рівня, що характеризує автозаправні станції «Екоіл».

Головною метою проекту є інтеграція мережі АЗС, належної НК «Екоїл», з виробником нафтопродуктів - ДК «Укргазвидобування». Під єдиний бренд «Нафтогаз-Экоіл» переводяться усі 40 автозаправних станцій НК «Екоіл».

Шебелинский ГПЗ є основним переробним підприємством в структурі НАК «Нафтогаз України». Завод виробляє високооктанові бензини А-92, А-95, А-98 і не застосовує в процесі їх виробництва домішки, що містять свинець.

Інші новини