“Нафтогаз України” вкладе понад 39 млн. гривень в об’єкти газопостачання та соціальної сфери Львівщини

Сьогодні у Львові відбулося спільне засідання Правління НАК “Нафтогаз України” та колегії Львівської облдержадміністрації щодо перспектив розвитку нафтогазової промисловості Львівської області. За підсумками колегії затверджено узгоджений перелік та обсяги участі підприємств Компанії у розвитку соціальної інфраструктури населених пунктів Львівської області на загальну суму 39,1 млн. грн. Підписи під угодою поставили голова правління НАК “Нафтогаз України” Олексій Івченко та голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник.


Відповідно до підписаної угоди, НАК “Нафтогаз України” зобов’язалася інвестувати протягом 2005 року 14,2 млн. грн. в будівництво та реконструкцію об’єктів соціальної сфери Львівщини. Серед завдань, які будуть профінансовані – розбудова Львівського обласного онкологічного центру (6,7 млн. грн.), капітальний ремонт пам’яток архітектури м. Белз (1,5 млн. грн.), реставрація Собору Святого Юра у Львові (700 тис. грн.), будівництво школи та дороги в с. Летня Дрогобицького району (1,5 млн. грн.) та реконструкція школи в м. Добромиль (1,4 млн. грн.), реконструкція обласного кардіоцентру (800 тис. грн.) та системи опалення Львівського оперного театру (200 тис. грн.)


Окрім того, НАК “Нафтогаз України” та його структурні підрозділи витратять ще 24 млн. 920 тис. грн. на реконструкцію та будівництво об’єктів газопостачання Львівщини. Найбільше капіталовкладень за цією статтею буде спрямовано на реконструкцію газопроводу “Опари-Дрогобич” (11,145 млн. грн.), газорозподільної станції “Липники” (1,2 млн. грн.) та спорудження газопроводу “Турка-Ільник” (1,2 млн. грн.).

Інші новини