“Нафтогаз України” визначив напрямки співпраці із Полтавською областю у 2005 році

2 червня у м. Полтава відбулося спільне засідання Правління НАК “Нафтогаз України” та Колегії Полтавської обласної державної адміністрації. За підсумками засідання ухвалено Рішення, яке визначає основні напрямки співпраці Компанії та області у 2005 році.


Рішення передбачає активізацію робіт з освоєння ресурсів нафти та газу підприємствами НАК “Нафтогаз України” та участь Компанії у будівництві об’єктів соціальної інфраструктури Полтавської області. Підписи під Рішенням поставили Голова правління НАК “Нафтогаз України” Олексій Івченко та голова Полтавської обласної державної адміністрації Степан Бульба.


Рішенням ухвалено основні показники обсягів робіт підприємств НАК "Нафтогаз України" на Полтавщині у 2005 році. Заплановано, що обсяги сейсморозвідувальних досліджень складуть до 865 пог. км, пошуково-розвідувального буріння – 65,3 тис. м, видобутку газу – 6123,7 млн. куб. м, видобутку нафти з конденсатом – 830,7 тис. тонн. Також затверджено узгоджений перелік та обсяги участі підприємств Компанії у розвитку соціальної інфраструктури населених пунктів Полтавської області на загальну суму більше 22 млн. грн. У будівництво об’єктів власної соціальної сфери в 2005 році Компанія інвестує 25,6 млн. грн.


Полтавська обласна державна адміністрація взяла на себе зобов’язання сприяти підприємствам НАК "Нафтогаз України" у вирішенні питань, пов'язаних з наданням у землекористування ділянок, призначених для будівництва свердловин, облаштування родовищ та отриманням підприємствами Компанії спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами. У 2005 році передбачається проведення сейсморозвідувальних робіт на Лиманській, Західно-Суходолівській, Болотівській, Західно-Михайлівській і Барханівській площах.

Інші новини