«Нафтогаз України» зазнає безпрецедентного тиску

Прес-центр НАК «Нафтогаз України» уповноважений повідомити про те, що Компанія зіткнулася з безпрецедентним тиском, а також безпосередньою загрозою життя і здоров'ю своїх співробітників.

Учора (24 вересня) під приватний автомобіль одного з співробітників дочірнього підприємства «Укрнафтогазкомплект» була закладена ручна граната Ф-1 із запалом. Тільки випадковість дозволила запобігти вибуху.

12 вересня, напередодні Дня працівника нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, в офіс «Укрнафтогазкомплекту» було доставлено букет квітів і коробка, що викликала підозру охорони. У коробці була виявлена та знешкоджена ручна граната із запалом і вибуховим пристроєм.

Компанія пов'язує ці події з проведеною реформою матеріально-технічного постачання підприємств НАК «Нафтогаз України». Сумарний об'єм закупівель обладнання, матеріалів, комплектуючих, а також витрат на профілактику і ремонт обладнання виробничих підрозділів Компанії становить 120-150 млн. гривень на місяць.

Реформа матеріально-технічного постачання Компанії, закінчена в 1-му півріччі, забезпечила централізацію всіх закупівель в руках спеціально уповноваженого підприємства - «Укрнафтогазкомплект». Всі закупівлі перекладені на тендерну основу.

Внаслідок проведеної реформи, витрати підприємств НАК «Нафтогаз України» на закупівлю обладнання, матеріалів і послуг скоротилися в середньому на 15% при одночасному поліпшенні якості продукції і скороченні термінів поставки.

НАК «Нафтогаз України» заявляє, що безпрецедентні в історії Компанії загрози і тиск є прямим результатом наведення порядку в сфері матеріально-технічного постачання і можуть розглядатися як помста постачальників, що втратили вигідні контракти на постачання окремих дочірніх підприємств.

Всі матеріали, які можуть виявитися корисними в розслідуванні інцидентів, передаються правоохоронним органам. Компанія продовжить практику централізованих закупівель матеріально-технічних ресурсів незважаючи на загрози. Компанія також запропонує грошову винагороду за будь-яку інформацію, що вказує на організаторів і співучасників нападів. Розмір винагороди буде уточнено пізніше.
 

Інші новини