«Нафтогаз України» змінив Наглядову раду ПАТ «Укртрансгаз»

Рішенням загальних зборів акціонерів ПАТ «Укртрансгаз» від 13 жовтня 2014 р. № 14 головою Наглядової ради Товариства обрано ...

Рішенням загальних зборів акціонерів ПАТ «Укртрансгаз» від 13 жовтня 2014 р. № 14 головою Наглядової ради Товариства обрано Перелому Сергія Віталійовича, який займає посаду першого заступника голови правління НАК «Нафтогаз України».

Також членами Наглядової ради було обрано: від НАК «Нафтогаз України» – Загнітко П.М. (директор департаменту майнових та корпоративних відносин) та Теклюка Я.В. (директор з правових питань та взаємодії з органами влади, в.о. директора юридичного департаменту); від Міністерства енергетики та вугільної промисловості України – Насвіщука С.В. (директор юридичного департаменту) та Пономаренка О.В. (заступник директора департаменту з питань реформування нафтогазового сектору – начальник відділу моніторингу показників виробництва та споживання вуглеводневої сировини та продуктів).

Водночас Рішенням зборів акціонерів ПАТ «Укртрансгаз» було припинено повноваження членів Наглядової ради Товариства Тріколіча В.П., Кацуби А.В., Винокукрова В.В., Загороднього Р.В., Власової С.В.

Довідково: ПАТ«Укртрансгаз» – провідна компанія з транспортування та зберігання природного газу на території України, 100% акцій якої належить НАК «Нафтогаз України». Компанія складається з 14 структурних підрозділів на правах філій, промислові об’єкти яких знаходяться у всіх областях України. Обсяг транспортування газу в 2013 році склав 132,0 млрд. куб. м., в т. ч. 86 млрд. куб. м для країн ЄС та Молдови. Загальна довжина газопроводів, які експлуатує підприємство, складає 38,9 тис. км.


Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини