Нафтогаз відтермінував випуск єврооблігацій через волатильність ринків

Нафтогаз відтермінував випуск єврооблігацій на суму до 1 млрд дол. США через нестабільні ринкові умови та високу вартість фінансування. «Ми вважаємо недоцільним для Нафтогазу робити запозичення за нинішніх цінових умов

Нафтогаз відтермінував випуск єврооблігацій на суму до 1 млрд дол. США через нестабільні ринкові умови та високу вартість фінансування. «Ми вважаємо недоцільним для Нафтогазу робити запозичення за нинішніх цінових умов. Ми вдячні інвесторам за їх високий інтерес до нашої компанії і з нетерпінням чекаємо на можливість повернутися на ринок у майбутньому», —прокоментував голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв. Нафтогаз і надалі стежитиме за ринками та розгляне питання відновлення роботи з інвесторами, щойно поліпшаться умови.

24 жовтня Кабінет Міністрів України схвалив випуск п’ятирічних єврооблігацій Нафтогазу. Citi та Deutsche Bank призначені співорганізаторами випуску.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до:
Альони Осмоловської,
Директора з корпоративних комунікацій
[email protected]

 

Довідка:

Нафтогаз — національна нафтогазова компанія України, яка повністю належить державі та підпорядковується Кабінету Міністрів України. Група є найбільшим гравцем на ринку видобування, транспортування, зберігання та переробки природного газу і сирої нафти. У 2017 році група Нафтогаз поставила 17,4 млрд куб. м, видобула 16,4 млрд куб. м, імпортувала 8,7 млрд куб. м, протранспортувала 93,5 млрд куб. м газу та видобула 1,9 млн т сирої нафти. Група також конкурує з приватними видобувниками та імпортерами на ринку постачання газу комерційним та промисловим споживачам. Група виступає за повну лібералізацію українського газового ринку та повноцінну його інтеграцію з газовим ринком Європейського Союзу. На Укртрансгаз, дочірню компанію Нафтогазу, яка займається транспортуванням та зберіганням газу, припадає близько 50% транзиту російського газу до Європи. На виконання вимог Третього енергетичного пакета Європейського Союзу Нафтогаз і український уряд зараз здійснюють відокремлення функції транспортування газу від групи Нафтогаз.
 

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

 

Інші новини