Нафтогаз вітає прогрес у газових переговорах і займається напрацюванням договорів з детальними умовами

НАК «Нафтогаз України» проаналізувала протокол, укладений на урядовому рівні між представниками України, Росії та ЄС 20 грудня 2019 р. Компанія вітає визнання російською стороною необхідності виконувати рішення ...

НАК «Нафтогаз України» проаналізувала протокол, укладений на урядовому рівні між представниками України, Росії та ЄС 20 грудня 2019 р.

Компанія вітає визнання російською стороною необхідності виконувати рішення арбітражів 2017-2018 р.р. та її намір продовжувати транспортування газу в ЄС територією України.

Нафтогаз працює над текстами угод, які передбачені протоколом. Зокрема, йдеться про угоду про врегулювання взаємних претензій, договір про організацію транзиту між Нафтогазом та ПАТ «Газпром» та договір бронювання потужностей між Нафтогазом та ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ).

Крім того, ОГТСУ продовжує узгодження тексту договору про взаємодію операторів мереж з представниками Газпрому. Укладення такого договору є першим кроком для створення технічної можливості для продовження транзиту російського газу після 1 січня 2020 року.

Нафтогаз проводитиме переговори з Газпромом та іншими залученими сторонами для узгодження детальних юридичних та комерційних умов. Як і раніше, Нафтогаз діятиме в інтересах компанії та України як свого акціонера та надійного транзитера газу до Європи.

Нафтогаз робить все залежне від компанії, щоб транзит газу до ЄС територією України продовжився 1 січня 2020 року.


Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
Інші новини