Нафтогаз вітає рішення КМДА розпочати переговори щодо мирової угоди

НАК «Нафтогаз України» вітає рішення Київської міської державної адміністрації (КМДА) розпочати переговори про мирову угоду, засновану на тих самих умовах, які компанія пропонувала ще на початку літа. Зокрема, мова йде про ...

НАК «Нафтогаз України» вітає рішення Київської міської державної адміністрації (КМДА) розпочати переговори про мирову угоду, засновану на тих самих умовах, які компанія пропонувала ще на початку літа. Зокрема, мова йде про прийняття КП «Київтеплоенерго» заборгованості ПАТ «Київенерго» перед Нафтогазом.

Укладання мирової угоди дозволить поновити забезпечення роботи київських об’єктів теплогенерації.

Нафтогаз також зазначає, що ціна газу, придбаного КМДА на вільному ринку для вирішення оперативних проблем з забезпеченням роботи ТЕЦ є вищою не тільки вартості газу для населення, затвердженої урядом, а й комерційної вартості газу, яку Нафтогаз пропонує промисловим підприємствам.

Згідно заяви першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва, газ для Києва був закуплений у компанії «Укрнафтобуріння» по 10200 грн за тис куб. м з ПДВ. Натомість, вартість газу для виробників тепла для населення, який Нафтогаз продає за пільговою ціною на умовах, встановлених урядом, становить 5930 грн за тис. куб. м з ПДВ, а для комерційних споживачів за умови передоплати – 10130 грн за тис. куб. м з ПДВ.

Таким чином, укладання мирової угоди та якнайскоріше врегулювання ситуації дозволить підприємству отримувати газ за пільговою ціною. Нафтогаз ще раз підтверджує свою готовність розпочати негайно і в повному обсязі постачання газу новоствореному КП «Київтеплоенерго» одразу після підписання договору з КМДА на умовах, визначених законодавством. Компанія наголошує на тому, що перетворення киян у заручників політичних амбіцій є неприпустимим.

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини