Нафтогаз вимагатиме скликання загальних зборів акціонерів ПАТ «Укртатнафта»

3 жовтня 2014 р. НАК «Нафтогаз України» направила на адресу ПАТ «Укртатнафта» вимогу про скликання зборів акціонерів.

3 жовтня 2014 р. НАК «Нафтогаз України» направила на адресу ПАТ «Укртатнафта» вимогу про скликання зборів акціонерів. Згідно із Законом «Про акціонерні товариства» таке рішення має прийняти Наглядова рада Укртатнафти протягом десяти днів.

Проте до цього часу рішення Наглядової ради ПАТ про скликання зборів не було прийнято.

Відповідно до законодавства, якщо Наглядова рада не прийняла рішення в десятиденний термін, НАК «Нафтогаз України», як акціонер, що володіє більше 10% акцій, має право скликати збори, звернувшись до Нацдепозитарію.

Зважаючи на відсутність відповіді з боку керівництва Укртатнафти, Нафтогаз розпочав підготовку звернення до Нацдепозитарію.

Нагадаємо, що 14 жовтня 2014 р. не відбулися збори акціонерів ПАТ «Укртатнафта» через відсутність кворуму. Питанням порядку денного зборів було обрання членів Наглядової ради та Ревізійної комісії ПАТ «Укртатнафта».

Довідково: ПАТ «Укртатнафта» – найбільша нафтопереробна компанія України, державна частка Нафтогазу України в статутному капіталі якої становить 43,054% акцій. Іншим найбільшим акціонером Укртатнафти є структури, що входять до групи Приват.

Останні збори акціонерів ПАТ «Укртатнафта» відбулися у липні 2010 р. За результатми зборів було обрано нинішній склад наглядової ради підприємства та прийнято рішення щодо переводу випуску акцій підприємства з документарної в бездокументарну форму.Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини