Нафтогаз визначив кандидатури на посаду голови правління Укрнафти

Сьогодні відбувся другий етап Конкурсного відбору на заміщення посади голови правління ПАТ «Укрнафта»

Сьогодні відбувся другий етап Конкурсного відбору на заміщення посади голови правління ПАТ «Укрнафта».

Конкурсна комісія за результатами презентації кандидатами свого бачення розвитку Укрнафти одноголосно визначила двох претендентів на посаду. Обидва кандидати мають багаторічний досвід роботи в провідних міжнародних компаніях та доведений високий професійний рівень в управлінні нафтогазовими компаніями.

Їх кандидатури сьогодні подано на Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (Номінаційному Комітету КМУ) для проведення фінального етапу конкурсного відбору. Засідання Комітету відбудеться 10 липня. До складу Комітету з призначення входять Міністр економічного розвитку і торгівлі, Міністр фінансів, Міністр інфраструктури, Міністр енергетики та вугільної промисловості, Міністр аграрної політики та продовольства або їх заступники та п’ять незалежних недержавних експертів, кандидатури яких погоджуються Кабінетом Міністрів України (незалежні експерти).

В цілому більше 80-ти кандидатів виявили зацікавленість та надіслали свої резюме на Конкурс.

Після визначення переможця Комітетом з призначення кандидатура претендента на заміщення посади голови правління Укрнафти буде подана на розгляд та затвердження акціонерів на зборах, які призначено на 22 липня 2015 року.


Інші новини