Нафтогаз закликає контрагентів прискорити підписання додаткових угод на постачання газу

Станом на ранок 3 квітня вже 82 компанії підписали додаткові договори на продовження постачання газу. Нафтогаз вдячний контрагентам, представники яких доставили підписані додаткові договори до офісу компанії. Нафтогаз закликає своїх контрагентів не зволікати ...

У зв’язку з продовженням Урядом дії Положення про покладення спеціальних обов'язків на 2 місяці, а також із завершенням поточних контрактів на постачання газу 31 березня 2018 року, НАК «Нафтогаз України» закликає контрагентів компанії підписати додаткові договори на постачання газу.

Станом на ранок 3 квітня вже 82 компанії підписали додаткові договори на продовження постачання газу. Нафтогаз вдячний контрагентам, представники яких доставили підписані додаткові договори до офісу компанії. Нафтогаз закликає своїх контрагентів не зволікати з підписання документів, необхідних для отримання номінацій на газ.

Зокрема, надали усі необхідні документи та отримали номінації Київенерго ПАТ ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, Хмельницьктеплокомуненерго, Вінницяміськтеплоенерго КП ВМР, ТОВ Рівнетеплоенерго, Білоцерківтепломережа КП, КП БМРКО Броваритепловодоенергія, інші теплокомуненерго та ряд ОСББ.

Для отримання номінацій на 1 декаду квітня поточного року теплопостачальним підприємствам необхідно якнайшвидше підписати додаткові угоди зі свого боку та передати їх на адресу компанії.

При цьому нагадуємо, що підставою для надання номінацій буде:

- наявна в Компанії додаткова угода (оригінал);

- наявність у підписанта додаткової угоди повноважень на її підписання;

- виконання пункту 12 постанови КМУ від 22 березня 2017 р. № 187 в частині розрахунків за використанні обсяги природного газу в минулі періоди.

Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Інші новини