Нафтогаз закликає органи місцевої влади берегти гроші громадян та не зволікати з завершенням опалювального сезону у зв’язку з потеплінням

Зважаючи на суттєве підвищення середньодобової температури останніми днями, НАК «Нафтогаз України» вітає ініціативу КМДА щодо завершення опалювального сезону наступного тижня.

Зважаючи на суттєве підвищення середньодобової температури останніми днями, НАК «Нафтогаз України» вітає ініціативу КМДА щодо завершення опалювального сезону наступного тижня. Нафтогаз також рекомендує іншим органам місцевої влади ухвалити аналогічні рішення якомога скоріше, якщо це дозволяють поточні погодні умови в регіоні.

В умовах, коли більшість мешканців багатоквартирних будинків старої забудови не мають можливості індивідуально регулювати опалення в своїх квартирах, продовження опалювального сезону у теплі дні призведе до необґрунтованих витрат споживачів.

Нафтогаз також просить бюджетні організації та ОСББ розглянути можливість відключення від опалення за власною ініціативою. Такий крок дозволить не лише зберегти ресурс природного газу, а й помітно зекономити кошти власників житла та юридичних осіб. За інформацією ПАТ «Київенерго», до компанії надійшло вже близько 800 заявок на відключення.

Згідно чинному законодавству підставою для припинення опалювального сезону може бути збереження середньої температури повітря вище +8°С протягом трьох діб. Нагадаємо, що у минулому році опалювальний сезон у Києві було припинено 8 квітня.Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини