Нафтогаз закликає відновити постачання тепла у Донецькій області

Група Нафтогаз протягом всього опалювального сезону закликає місцеву владу втрутитись в ситуацію навколо постачання газу Донецьктеплокомуненерго

Група Нафтогаз закликає ПрАТ «Донецькоблгаз» припинити порушення Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води громадянам (далі — Меморандум), скористатись досвідом інших регіонів, та відновити постачання газу ОКП «Донецьктеплокомуненерго» для, відповідно, подання тепла споживачам.

Група Нафтогаз протягом всього опалювального сезону також закликає місцеву владу втрутитись в ситуацію навколо постачання газу Донецьктеплокомуненерго.

Місцевий постачальник тепла протягом опалювального сезону збільшував заборгованість за спожитий газ і, в порушення законодавства України, не здійснював оплати за його споживання. Це призвело до накопичення боргу в 1,5 млрд грн та зняття постачальника з реєстрів ПСО, як того вимагає закон. Відповідне повідомлення та його формулювання також диктує закон, який Група Нафтогаз суворо виконує.

Донецьктеплокомуненерго не єдиний постачальник тепла, який порушує закон та не розраховується за газ із Нафтогазом. Розв’язання цієї проблеми є критично важливим також для наповнення державного бюджету і Група Нафтогаз наполегливо працює над пошуком рішення проблеми. Відповідне доручення щодо верифікації боргів теплокомуненерго (ТКЕ) в лютому 2021 року дав також прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Група Нафтогаз із розумінням ставиться до проблем постачальників тепла в опалювальний сезон і завжди знаходила спосіб розв’язання проблеми, як це вже відбулось в 9 областях України, що знаходились у схожій ситуації. Цього також вимагає підписаний Меморандум.

 


Департамент з інтегрованих комунікацій
НАК «Нафтогаз України»
 

 

Інші новини