Нафтогаз закуповує аудиторські послуги

В рамках підготовки до випуску єврооблігацій НАК «Нафтогаз України» закуповує аудиторські послуги за переговорною процедурою. Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є підготовка та випуск ...

В рамках підготовки до випуску єврооблігацій НАК «Нафтогаз України» закуповує аудиторські послуги за переговорною процедурою.

Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є підготовка та випуск Листів-запевнень для випуску єврооблігацій, а також перегляд та надання коментарів стосовно іншої інформації Проспекту емісії для випуску єврооблігацій на основі консолідованої фінансової звітності. Підготовка відповідних документів є стандартною умовою для випуску єврооблігацій.

Аудитором обрано компанію ПрАТ «Делойт енд Туш ЮСК», що входить в мережу Deloitte Touche Tohmatsu Limited, яка належить до четвірки найбільших аудиторських фірм світу. Раніше Deloitte проводив аудит консолідованої звітності Нафтогазу з 2012 по 2018 роки.

Очікувана вартість закупівлі послуг ПрАТ «Делойт енд Туш ЮСК» становить 6,2 млн грн

Інформацію щодо наміру укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі можна подивитись за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-06-21-002438-a

Довідково: Deloitte – провідна міжнародна компанія, яка надає послуги в галузі аудиту, оподаткування, оцінки активів, консультаційного супроводу транзакцій корпоративних фінансів, управління ризиками і консультування з питань оподаткування і права та інших питань ведення бізнесу.


Департамент з комунікацій
НАК «Нафтогаз України

 

Інші новини