Нафтогаз закуповує юридичні послуги для супроводження арбітражних проваджень з Газпромом

Для забезпечення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спору між НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Газпром» Нафтогаз розпочинає закупівлю юридичних послуг за переговорною процедурою ...

Для забезпечення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спору між НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Газпром» Нафтогаз розпочинає закупівлю юридичних послуг за переговорною процедурою у норвезької юридичної компанії Wikborg, Rein & Co. Advokatfirma DA відповідно до п.7 ч.2. ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі».

Предметом закупівлі є юридичні послуги із забезпечення захисту прав та інтересів України під час урегулювання спору між Нафтогазом та Газпромом.

Wikborg, Rein & Co. Advokatfirma DA у 2014 - 2015 роках і на початку 2016 року забезпечувала супроводження арбітражних проваджень за позовом Нафтогазу до Газпрому та представляла Нафтогаз у відносинах з Газпромом при вирішенні спорів Арбітражним інститутом ТПС у інших судах та органах іноземних держав, іноземних чи міжнародних арбітражах.

Також вибір цієї компанії був зумовлений її успішним досвідом ведення справ у сфері енергетики та природного газу в інтересах покупців енергоресурсів, наявності позитивного досвіду в представництві клієнтів у газових спорах.

Очікувана вартість закупівлі становить 4 млн євро. Строк надання послуг – до 31 грудня 2016 року.

Детальну інформацію про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі можна подивитись на веб-порталі https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-09-16-000810-c/

Довідково про Wikborg, Rein & Co. Advokatfirma DA:

Компанія Wikborg, Rein & Co. Advokatfirma DA (https://www.wr.no/en/) у сфері енергетики та природного газу представляла інтереси покупців газу в понад 20 арбітражних провадженнях щодо ціни на газ, а також у близько 40 офіційних переговорах щодо перегляду ціни на газ, починаючи з 2001 року. Компанія також має успішний досвід ведення справ проти Газпрому. Зокрема, Wikborg, Rein & Co. Advokatfirma DA супроводжувала арбітражне провадження у справі RWE CZ проти Gazprom Export. Провадження завершилося у 2013 році винесенням рішення на користь RWE. Компанія також має значний досвід позасудового врегулювання спорів щодо зміни ціни на газ.

Клієнтами компанії є три найбільших імпортера газу в Німеччині, найбільші імпортери газу в Італії, Франції, Бельгії, Австрії та Чехії, а також голландські та шведські імпортери газу.Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини