Нафтогаз залучив американську компанію для просування українських газових інтересів в США

Вартість послуг Yorktown Solutions складає 37 тис. дол. США. Договір, опублікований за посиланням в системі ProZorro, діятиме до кінця грудня 2017 року

НАК «Нафтогаз України» уклав договір з американською компанією Yorktown Solutions для підтримки дій Нафтогазу у США, які мають на меті належне інформування зацікавлених осіб щодо ризиків будівництва газопроводу «Північний потік 2» для розвитку об'єднаного європейського ринку газу та щодо перебігу реформи ринку газу України.

Послуги включатимуть серед іншого організацію зустрічей в Конгресі та комітетах Конгресу США, а також з представниками органів виконавчої влади в адміністрації президента США та провідними аналітичними центрами.

Вартість послуг Yorktown Solutions складає 37 тис. дол. США. Договір, опублікований за посиланням в системі ProZorro, діятиме до кінця грудня 2017 року.

Закупівля послуг Yorktown Solutions пов’язана з необхідністю реагування на активізацію лобістської кампанії ПАО «Газпром» щодо просування будівництва газопроводу «Північний потік 2». За даними американських ЗМІ, тільки у третьому кварталі поточного року на реалізацію цієї кампанії у США було витрачено близько 1 млн дол. США.

Нафтогаз активізує дії в США у відповідь на звернення 16 народних депутатів України, які вимагають посилити роботу з нейтралізації загроз енергетичній безпеці України за кордоном.

Довідково: Yorktown Solutions LLC (США) має значний досвід надання консультаційних послуг на ринку Сполучених Штатів. В компанії працюють фахівці, які в минулому безпосередньо займалися енергетичними питаннями України в Уряді США. Компанія має всі необхідні ліцензії на лобістську діяльність, видані Міністерством юстиції США, та зареєструвала відносини з Нафтогазом в установленому порядку.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії
«Нафтогаз України»Інші новини