Нафтогаз запрошує бажаючих імпортувати газ в Україну скористатись вільними потужностями на кордоні зі Словаччиною

НАК «Нафтогаз України» повторює своє запрошення скористатися вільними газотранспортними потужностями на кордоні з ЄС всім компаніям, які бажають завозити газ в Україну з Європи

НАК «Нафтогаз України» повторює своє запрошення скористатися вільними газотранспортними потужностями на кордоні з ЄС всім компаніям, які бажають завозити газ в Україну з Європи. Нафтогаз також готовий обговорити умови використання заброньованих ним потужностей для доставки газу з ЄС до кордону України.

«Як гарантований постачальник газу для всіх категорій споживачів ми зобов’язані в першу чергу думати про те, щоб в країну було завезено достатні обсяги газу на весь наступний період, до кінця опалювального сезону. При цьому Нафтогаз аж ніяк не мусить бути єдиним імпортером газу в Україну, це неправильно, — каже голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв. — Ми готові максимально сприяти завезенню приватними постачальниками додаткових обсягів імпортованого газу, необхідних для забезпечення балансу газу країни до кінця наступного опалювального періоду. Просимо бажаючих звернутися до нас».

Інформацію щодо цього питання можна отримати в Департаменті реформування та розвитку бізнесу за тел. +380 44 586 3726, email: [email protected] .
З початку року 99% імпортованого газу в Україну завіз Нафтогаз. При цьому доля Нафтогазу в реалізації газу промисловим споживачам, які платять повну ринкову ціну за імпортований газ, склала не більше 30%. Нафтогаз вважає за доцільне, аби приватні трейдери, які продають газ промисловості за ринковою ціною, створювали відповідні запаси газу в ПСГ в літній період для покриття потреб своїх клієнтів взимку.

Управління по зв’язкам з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини