Нафтогаз запрошує до участі у відкритих торгах на технічне обслуговування обладнання електрозв’язку

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з технічного обслуговування обладнання електрозв’язку, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг ...

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з технічного обслуговування обладнання електрозв’язку, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з ремонтування комунікаційного устаткування.

Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є послуги з обслуговування обладнання електрозв’язку, а саме: технічний нагляд за обладнанням; тестування та визначення несправностей; ремонт або заміна обладнання; програмування нових напрямків з’єднувальних ліній, транків, базових станцій; вимірювання, тестування, підключення абонентських ліній; внесення змін на абонентських терміналах; перевірка функціонування тарифікатора, перепрограмування параметрів тарифікатора розмов.

Очікувана вартість закупівлі становить до 550 тис. грн. Строк надання послуг – протягом 10 місяців (березень-грудень) 2015 року з дати підписання договору. Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати обладнання та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації, фінансову спроможність та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів. Послуги з обслуговування та ремонту обладнання електрозв’язку повинні здійснюватись із застосуванням запасних частин оригінального виробництва та з дотриманням технічних регламентів виробника обладнання.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – 24 лютого 2015 р.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua, оголошення №029703, ВДЗ №178/1/1(28.01.2015) від 28.01.2015.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. (044) 586 3455, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – тел.: (044) 586 3768.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини