Нафтогаз запрошує до участі у відкритих торгах на технічне обслуговування обладнання електрозв’язку у 2016 році

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з технічного обслуговування обладнання електрозв’язку, взяти участь у відкритих торгах ...

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з технічного обслуговування обладнання електрозв’язку, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з ремонтування комунікаційного устаткування.

Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є послуги з обслуговування обладнання електрозв’язку, а саме: технічний нагляд за обладнанням; тестування та визначення несправностей; ремонт або заміна обладнання; програмування нових напрямків з’єднувальних ліній, транків, базових станцій; вимірювання, тестування, підключення абонентських ліній; внесення змін на абонентських терміналах; перевірка функціонування тарифікатора, перепрограмування параметрів тарифікатора розмов, тощо.

Очікувана вартість закупівлі становить до 670 тис. грн.

Строк надання послуг – до 31 грудня 2016 року. Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати обладнання та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації, фінансову спроможність та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів. Послуги з обслуговування та ремонту обладнання електрозв’язку повинні здійснюватись із застосуванням запасних частин оригінального виробництва та з дотриманням технічних регламентів виробника обладнання.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – до 10:00 10.12.2015 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua, оголошення №228881, ВДЗ №376/1/1(11.11.2015) від 11.11.2015 року.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел.: (044) 586 3455, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – тел.: (044) 586 3768.Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини