Нафтогаз запрошує до участі у відкритих торгах на закупівлю автотранспортних послуг

НАК «Нафтогаз України» продовжує прийом заявок від компаній для участі у відкритих торгах на закупівлю автотранспортних послуг (2 лоти).

НАК «Нафтогаз України» продовжує прийом заявок від компаній для участі у відкритих торгах на закупівлю автотранспортних послуг (2 лоти).

Нафтогаз України має намір замовити послуги з оренди та повного обслуговування авто різного класу для виконання функціональних обов’язків співробітників Компанії, зустрічі іноземних делегацій та забезпечення зв’язку із розгалуженою мережею регіональних підрозділів.

Компанія вже вдруге проводить закупівлю автотранспортних послуг на 2015 рік.

Нагадуємо, що 25 грудня 2014 року процедура закупівлі автотранспортних послуг була відмінена відповідно до абзацу 6 ч.1 ст. 30 Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.14 №1197-VІІ, так як для участі у торгах було подано лише одну пропозицію конкурсних торгів.

З метою економного і раціонального використання коштів, в новій процедурі закупівлі автотранспортних послуг зменшено кількість авто до 33 (було – 45 автомобілів), відповідно, і зменшено очікувану вартість закупівлі, яка становить 14,6 млн грн ( було – 40 млн грн).

Строк надання послуг – до 31 грудня 2015 року (9 місяців). Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Послуги повинні надаватися такими автомобілями: мікроавтобуси Фольксваген Мультивенэ або еквівалент (2 шт.), автомобілі представницького класу (бізнес класу) (4 шт.), позашляховики (2 шт.), автомобілі середнього класу (25 шт.). Учасник повинен надавати автотранспортні послуги автомобілями з екіпажем.

У вартість закупівлі послуг входять всі витрати на обслуговування автомобілів, включаючи орендну плату, зарплату водіїв, паливно-мастильні матеріали, поточні ремонти та страхування, а також оплата стоянки, зберігання та охорони транспорту.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям, мати професійне обладнання та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – 17 березня 2015 року.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини