Нафтогаз запрошує до участі у відкритих торгах на закупівлю автотранспортних послуг у наступному році

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають автотранспортні послуги, взяти участь у відкритих торгах ...

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають автотранспортні послуги, взяти участь у відкритих торгах на обслуговування компанії протягом січня–квітня 2016 року.

У наступному році компанія має намір замовити автотранспортні послуги 33 автомобілів різного класу для виконання функціональних обов’язків співробітників компанії, зустрічі іноземних делегацій та забезпечення зв’язку із розгалуженою мережею регіональних підрозділів.

Нафтогаз сподівається за допомогою тендерної процедури визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Зокрема, компанія має намір найняти: 1 мікроавтобус (кількість місць не менше 8 без урахування місця водія), 4 автомобілі представницького класу, 4 позашляховики та 24 автомобілі середнього класу. Учасник торгів повинен надавати автотранспортні послуги автомобілями з екіпажем.

У вартість закупівлі послуг входять всі витрати на обслуговування автомобілів, включаючи орендну плату, зарплату водіїв, паливно-мастильні матеріали, поточні ремонти та страхування, а також оплата стоянки, зберігання та охорони транспорту.

Строк надання послуг – з січня по квітень 2016 року включно.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів –15.12.2015 року.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям, мати професійне обладнання для обслуговування автомобілів та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації, фінансову спроможність та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua, оголошення №225400, ВДЗ №371/1/1(04.11.2015) від 04.11.2015 року.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. 044 586 3581, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – за тел. 044 586 3809.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини