Нафтогаз запрошує до участі у відкритих торгах на закупівлю послуг мобільного зв’язку

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг мобільного зв’язку.

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг мобільного зв’язку.

Очікувана вартість закупівлі послуг мобільного зв’язку складає 1,2 млн грн.

Строк надання послуг – до 31 грудня 2015 року. Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям, мати професійне обладнання та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – 27 березня 2015 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua, оголошення №064017, ВДЗ №200 (25.02.2015) від 25.02.2015 р.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. (044) 586 3382, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – тел. (044) 586 3768.

Нагадаємо, що 27 січня 2015 року було відмінено процедуру закупівлі послуг мобільного зв’язку, оголошену 26 листопада 2014 року. Тоді для участі в процедурі закупівлі свої пропозиції надали чотири учасника: Приватне акціонерне товариство «МТС УКРАЇНА», Товариство з обмеженою відповідальністю «Астеліт», Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» та Приватне акціонерне товариство «Київстар».

За результатами розгляду поданих пропозицій було виявлено, що всі чотири пропозиції конкурсних торгів не відповідають кваліфікаційним критеріям та умовам документації конкурсних торгів. За таких умов Компанія не могла акцептувати будь-яку пропозицію, не порушивши вимоги Закону України «Про здійснення державних закупівель». Тому всі пропозиції були відхилені.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини