Нафтогаз запрошує до участі у відкритих торгах на закупівлю послуг з обслуговування і ремонту оргтехніки у наступному році

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з технічного обслуговування і ремонту оргтехніки та комп\'ютерного обладнання, взяти участь у відкритих торгах ...

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з технічного обслуговування і ремонту оргтехніки та комп'ютерного обладнання, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з ремонтування комп’ютерів і периферійного устаткування компанії у наступному році.

Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є послуги з ремонту оргтехніки та комп’ютерів, а саме: тестування та визначення несправностей, ремонт або заміна несправних деталей, заміна картриджів і туб з тонером (без вартості самих картриджів і туб з тонером) та тестування обладнання після заміни, профілактичні послуги з очищення внутрішніх вузлів, регулювання параметрів пристроїв, перевірка та запуск в роботу оргтехніки, що вводиться в експлуатацію на заміну існуючої, надання пропозицій та технічних рішень по модернізації обладнання, тощо.

Очікувана вартість закупівлі становить до 300 тис грн.

Строк надання послуг – до 31 грудня 2016 р. Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати обладнання та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації, фінансову спроможність та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – до 10:00 10.12.2015 р.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua, оголошення №228849, ВДЗ №376/1/1 (11.11.2015) від 11.11.2015.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. (044) 586 3443, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – тел.: (044) 586 3809.Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини