Нафтогаз запрошує до участі у відкритих торгах на закупівлю послуг з обслуговування приміщень компанії у 2016 році

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з прибирання приміщень, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг ...

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з прибирання приміщень, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з обслуговування адміністративного будинку та орендованих приміщень компанії у наступному році.

Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є послуги з прибирання, а саме сухе и вологе прибирання кабінетів та коридорів, технічних зон; комплектація витратними матеріалами (мило, туалетний папір, освіжувач повітря); заміна ламп, вимикачів; дрібний ремонт меблів, дверей та вікон; заміна кранів, дрібний ремонт сантехніки та інші послуги, необхідні для обслуговування і утримання приміщень в належному стані.

Очікувана вартість закупівлі становить до 3,4 млн грн.

Строк надання послуг – до 31 грудня 2016 р. Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати обладнання та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації, фінансову спроможність та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – 15.12.2015 р.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua, оголошення №225404, ВДЗ №371/1/1(04.11.2015) від 04.11.2015.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. (044) 586 3491, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – тел.: (044) 586 3768.Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини