Нафтогаз запрошує до участі у відкритих торгах на закупівлю послуг з обслуговування приміщень компанії у 2017 році

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з прибирання приміщень, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з обслуговування адміністративного будинку та орендованих приміщень компанії у наступному році

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги з прибирання приміщень, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з обслуговування адміністративного будинку та орендованих приміщень компанії у наступному році.

Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є послуги з прибирання, а саме сухе і вологе прибирання кабінетів та коридорів, технічних зон; комплектація витратними матеріалами (мило, туалетний папір, освіжувач повітря); послуги з прибирання прибудинкової території від сміття, листя, снігу; заміна ламп, вимикачів; дрібний ремонт меблів, дверей та вікон; заміна кранів, дрібний ремонт сантехніки та інші послуги, необхідні для обслуговування і утримання приміщень в належному стані.

Очікувана вартість закупівлі становить до 3,5 млн грн.

Строк надання послуг – до 31 грудня 2017 року. Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Учасники повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати обладнання та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації та документально підтверджений досвід виконання аналогічного договору.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 15:00 «07» грудня 2016 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі системи публічних електронних закупівель Prozzoro за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-11-21-001486-a/.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. (044) 586 3491, щодо проведення торгів – тел.: (044) 586 3768.


Департамент з корпоративних комунікацій
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини