Нафтогаз запрошує до участі у відкритих торгах на закупівлю послуг з охорони об’єктів компанії у 2016 році

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги, пов’язані з безпекою, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг ...

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають послуги, пов’язані з безпекою, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю послуг з охорони об’єктів компанії у наступному році (3 лоти).

Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є послуги з охорони, а саме:

- лот №1 – охорона приміщень компанії, а також прилеглих до них територій та забезпечення пропускного режиму на зазначених об’єктах;

- лот №2 – охорона місць збереження документів у випадку загрози виникнення надзвичайних ситуацій (масових заворушень, загрози нападу, захоплення, здійснення актів вандалізму та екстремізму пошкодження об’єктів тощо), забезпечення безпеки місць проведення масових заходів (семінари, конференції, виставки, інші заходи), охорона місць роботи та тимчасового перебування членів спеціально створених комісій, у тому числі для врегулювання спірних питань, здійснення заходів з припинення (обмеження) газопостачання підприємствам–споживачам природного газу у разі порушення ними строку розрахунків за спожитий природний газ;

- лот №3 – охорона свердловин та об’єктів по облаштуванню родовищ, які планується ввести в експлуатацію у 2016 році на території Полтавського району Полтавської області.

Строк надання послуг – з 1 січня до 31 грудня 2016 р.

Учасники повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати обладнання та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації, фінансову спроможність та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – до 10:00 21.12.2015 р.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua, оголошення №227646, ВДЗ №374/1/1(09.11.2015) від 09.11.2015 від 09.11.2015.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. (044) 586 3765, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – тел.:(044) 586 3768.


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини