Нафтогаз запрошує до участі у відкритих торгах на закупівлю витратних матеріалів та запчастин для друку у 2016 році

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які постачають витратні матеріали та запасні частини для забезпечення сервісу друку, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю товарів.

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які постачають витратні матеріали та запасні частини для забезпечення сервісу друку, взяти участь у відкритих торгах на закупівлю товарів.

Основними завданнями, які мають бути реалізовані, є постачання витратних матеріалів, а саме: картриджів, тонер-туб для принтерів та ксероксів, тощо, а також супутніх запчастини для забезпечення друку в компанії.

Очікувана вартість закупівлі становить до 1,5 млн грн.

Строк надання послуг – до 31 грудня 2016 року. Нафтогаз має намір шляхом проведення відкритих торгів визначити підрядника, що реалізує якісні товари на найбільш конкурентних умовах.

Учасники повинні відповідати кваліфікаційним критеріям: мати обладнання та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації, фінансову спроможність та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів. Запасні частини мають бути оригінального виробництва та відповідати технічним регламентам виробника обладнання.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – до 10:00 20.01.2016 року.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua, оголошення №249831, ВДЗ №403(18.12.2015) від 18.12.2015 року.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел.: (044) 586 3443, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – тел.: (044) 586 3619.Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини