Нафтогаз запрошує до участі в тендері на надання послуг з автотранспортного обслуговування

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають автотранспортні послуги, взяти участь у відкритих торгах на обслуговування протягом вересня–грудня 2016 року.

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають автотранспортні послуги, взяти участь у відкритих торгах на обслуговування протягом вересня–грудня 2016 року.

Нафтогаз має намір замовити автотранспортні послуги. Надання послуг передбачається 33 автомобілями різного класу для забезпечення виконання функціональних обов’язків співробітників компанії, зустрічей іноземних делегацій та службових відряджень.

Нафтогаз планує за допомогою конкурсного відбору визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Зокрема, компанія має намір найняти 1 мікроавтобус (кількість місць не менше 12, без урахування місця водія), 4 автомобілі представницького класу, 22 авто бізнес–класу, 5 автомобілів середнього класу та 1 спеціалізований броньований автомобіль. Учасник торгів повинен надавати автотранспортні послуги автомобілями з екіпажем.

У вартість послуг включено всі витрати виконавця, які будуть понесені ним в процесі виконання обов’язків за договором.

Строк надання послуг — з 1 вересня по 31 грудня 2016 року.

Очікувана вартість закупівлі становить до 10,64 млн грн.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 17.00 год. 08 серпня 2016 року.

Учасники торгів повинні відповідати таким кваліфікаційним критеріям: мати матеріально-технічну базу необхідну для надання послуг та обслуговування автомобілів, працівників відповідної кваліфікації, та документально підтверджений досвід виконання аналогічного договору.

З детальними умовами закупівлі та інформацією щодо розкриття тендерних пропозицій можна ознайомитись на веб-порталі за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-07-06-000454-c/.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. 044 586 3581, щодо проведення торгів та отримання тендерної документації – за тел. 044 586 3768.

Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини