Нафтогаз запрошує до участі в тендері на надання послуг з автотранспортного обслуговування

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають автотранспортні послуги, взяти участь у тендері на обслуговування головного офісу Компанії у 2015 році.

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають автотранспортні послуги, взяти участь у тендері на обслуговування головного офісу Компанії у 2015 році.

У наступному році Компанія замовить послуги з оренди та повного обслуговування 45 авто різного класу для робочих потреб керівництва Компанії, зустрічі іноземних делегацій та забезпечення зв’язку із розгалуженою мережею регіональних підрозділів. Порівняно з минулим роком кількість замовлених автомобілів скорочено на 25%.

Максимальна вартість закупівлі становить 40 млн. гривень. Нафтогаз сподівається за допомогою тендерної процедури визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

У вартість закупівлі послуг входять всі витрати на обслуговування автомобілів, включаючи орендну плату, зарплату водіїв, паливно-мастильні матеріали, поточні ремонти та страхування.

Інформацію щодо відкриття тендеру було офіційно опубліковано 26 листопада. Станом на даний момент своїх пропозицій не надала жодна компанія.

Тендерні пропозиції приймаються до 25 грудня. Розкриття інформації щодо пропозицій, які надійшли від учасників, відбудеться того ж дня.

З детальними умовами тендеру можна ознайомитись на сайті офіційного видання «Вісник державних закупівель».


Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»


Інші новини