Нафтогаз запрошує компанії до участі у відкритих торгах на закупівлю автотранспортних послуг

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають автотранспортні послуги, взяти участь у відкритих торгах на обслуговування протягом травня–серпня 2016 року.

НАК «Нафтогаз України» запрошує компанії, які надають автотранспортні послуги, взяти участь у відкритих торгах на обслуговування протягом травня–серпня 2016 року.

Нафтогаз має намір замовити автотранспортні послуги 33 автомобілів різного класу для виконання функціональних обов’язків співробітників компанії, зустрічей іноземних делегацій та службових відряджень.

Нафтогаз планує за допомогою конкурсного відбору визначити підрядника, що надаватиме якісні послуги на найбільш конкурентних умовах.

Зокрема, компанія має намір найняти 1 мікроавтобус (кількість місць не менше 8 без урахування місця водія), 4 автомобілі представницького класу, 4 авто бізнес - класу та 24 автомобілі середнього класу. Учасник торгів повинен надавати автотранспортні послуги автомобілями з екіпажем.

У вартість закупівлі послуг входять всі витрати на обслуговування автомобілів, включаючи орендну плату, зарплату водіїв, паливно-мастильні матеріали, поточні ремонти та страхування, а також оплату стоянки, зберігання та охорони транспорту.

Строк надання послуг – з травня по серпень 2016 року включно.

Очікувана вартість закупівлі становить до 7,6 млн грн.

Кінцевий строк подання пропозицій конкурсних торгів – 10.00 год. 11.04.2016 року.

Учасники торгів повинні відповідати кваліфікаційним критеріям, мати професійне обладнання для обслуговування автомобілів та матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації, фінансову спроможність та документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

З детальними умовами закупівлі можна ознайомитись на веб-порталі Уповноваженого органу «Державні закупівлі» за адресою в мережі Інтернет www.tender.me.gov.ua, оголошення №057874, ВДЗ №40(29.02.2016) від 29.02.2016 року.

За довідками з технічних питань можна звертатися за тел. 044 586 3581, щодо проведення торгів та отримання документації конкурсних торгів – за тел. 044 586 3809.Управління по зв‘язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Інші новини