Нафтогаз запрошує учасників ринку до обговорення неофіційного перекладу стандартного європейського мережевого кодексу

Згодом компанія запропонує пропозиції щодо внесення змін до чинного мережевого кодексу України для приведення його у відповідність до європейського

Згодом компанія запропонує пропозиції щодо внесення змін до чинного мережевого кодексу України для приведення його у відповідність до європейського

НАК «Нафтогаз України» розмістила на своєму сайті неофіційний переклад Регламенту комісії (ЄС) №312/2014 від 26 березня 2014 року, що встановлює Мережевий кодекс балансування газу в газотранспортних системах (Мережевий кодекс). Це стандартний для країн Євросоюзу документ, що регламентує роботу операторів ГТС та порядок взаємодії між операторами та іншими учасниками ринку. Нафтогаз запрошує експертів та учасників газового ринку до обговорення запропонованого перекладу, який розміщено за цим посиланням.

Чинна редакція мережевого кодексу України містить низку невідповідностей та недоліків, що призвели до численних скарг з боку учасників ринку. Незабаром Нафтогаз планує запропонувати оновлений текст мережевого кодексу України, покликаний привести цей документ у повну відповідність з регламентом ЄС. Основою для цієї пропозиції стане опублікований сьогодні переклад.

Зауваження та пропозиції щодо перекладу приймаються за адресою [email protected]. Нафтогаз закликає учасників ринку активно долучитися до створення якісного та зрозумілого документу, який забезпечить впровадження правил європейського ринку газу в Україні.

Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
Перелік документів

Інші новини