Нафтогаз запрошує виробників та постачальників газових котлів взяти участь у опитуванні

НАК «Нафтогаз України» запрошує вітчизняних виробників та офіційних представників закордонних виробників побутових газових опалювальних котлів тепловою потужністю до 30 кВт включно взяти участь в опитуванні щодо технічних параметрів обладнання.

НАК «Нафтогаз України» запрошує вітчизняних виробників та офіційних представників закордонних виробників побутових газових опалювальних котлів тепловою потужністю до 30 кВт включно взяти участь в опитуванні щодо технічних параметрів обладнання. Опитувальник та інструкцію з його заповнення можна завантажити за посиланням.

Нафтогаз збирає інформацію про газові настінні опалювальні котли у рамках підготовки проекту заміни систем опалення для соціально вразливих споживачів. Дані, отримані від виробників, буде використано для формування критеріїв відбору обладнання.

На сьогодні близько 75% природного газу з обсягу 11,3 млрд куб. м, який споживається населенням, використовується для обігріву домівок. Значна частина цього газу втрачається через низьку ефективність наявних побутових котлів. За оцінками Нафтогазу, заміни потребують більше 3 млн неефективних побутових газових котлів та печей, що дозволить скоротити щорічне споживання газу на 2,3 млрд куб. м.

Заповнений опитувальник просимо до 09.09.16 надіслати в паперовому вигляді на адресу компанії (01601, Київ, вул. Богдана Хмельницького 6) та в електронному вигляді – на електронну пошту [email protected], в темі електронного листа обов’язково зазначити «Опитувальник від (назва виробника)».

Із всіма запитаннями щодо заповнення опитувальника просимо звертатися до контактної особи компанії – Андрія Комендо, (044) 586 36 17.Управління по зв’язках з громадськістю
Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»Перелік документів

Інші новини